Zenek Martyniuk PRZYŁAPANY! Do sieci wpłynęły zdjęcia, na których…

Zenek Martyniuk najprawdopodobniej uporał się już z problemami osobistymi. Na to wskazuje jego doskonały humor podczas koncertów. 

Zespół Akcent działa od wielu lat, mimo to cieszy się coraz większym zainteresowaniem również młodszej widowni. Można zauważyć, że lider formacji jest szczególnie rozchwytywany przez piękne, młode fanki. Dlatego organizatorzy imprezy Ladies Night w klubie Energy 2000 nie zastanawiali się zbyt długo nad wyborem gwiazdy wieczoru – oczywiście padło na Martyniuka. I to był strzał w dziesiątkę! Wszyscy zgromadzeni świetnie się bawili przy największych hitach Akcentu. Na samym koncercie się jednak nie skończyło. Po zakończonym występie muzyk zrobił coś zupełnie nieoczekiwanego. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach!

Jak już wspomnieliśmy, mnóstwo fanów zespołu Akcent bawiło się w najlepsze wraz ze swoim idolem. Zenek zaś starał się za wszelką cenę umilić im ten wieczór. Dlatego specjalnie dla zgromadzonych uczestników wykonał swoje największe hity, a wśród nich między innymi „Przekorny los” oraz „Przez twe oczy zielone”. Po zakończonym show nie udał się jednak w drogę powrotną do domu…

Okazało się, że następne kilka godzin Zenek spędził… z fankami! Gdy już zaśpiewał dla publiczności, to znalazł również dużo czasu dla klubowiczów. Piękne wielbicielki mogły zamienić kilka słów z idolem czy zrobić wspólne zdjęcie. I właśnie owe fotografie najlepiej ukazują, jak bardzo udana była impreza. Można je znaleźć na stronie klubu Energy 2000. 

Komentarze