Zenek Martyniuk w końcu wyznał prawdę! Jego syn jest…

Małżeństwo syna króla disco polo przechodzi kryzys, ale podobno Daniel Martyniuk robi wszystko, aby uratować związek. W sądzie jednak nadal leży pozew rozwodowy! Zenek Martyniuk powiedział, że… (czytaj dalej!)

 

Daniel Martyniuk wziął ślub rok temu. Niedługo potem zaczęło huczeć od plotek o kłopotach w jego związku. Król disco polo powiedział nawet w jednym z wywiadów, że jego syn jest „niezrównoważony”! Media obiegła też informacja o wielkiej awanturze w domu Daniela, która zakończyła się wizytą policji. 

 

Kilkakrotnie para rozstawała się i wracała do siebie. Niedługo po tym, gdy urodziła im się córka, kobieta złożyła w sądzie w Koninie pozew rozwodowy. Wydawało się być pewne, że para jednak rozstanie się na dobre. 

 

Jednak Daniel Martyniuk postanowił naprawić relacje z małżonką. W sierpniu wspólnie odwiedzili Sanktuarium w Licheniu. Modlili się tam w intencji trzeźwości, spokoju i miłości. Od tego czasu skalndal wokół pary zdaje się cichnąć. Okazuje się, że spędzili wspólnie pierwszą rocznicę ślubu, która miałą miejsce 6 października. 

 

Anonimowa osoba związana z parą donosiła ostatnio mediom, że „są razem, ale nie chcą udzielać się medialnie”. Mówił też, że Daniel stara się być jak najlepszym mężem i ojcem. Podobno syn króla disco polo wie, że musi się starać i pilnować, bo wszystko znowu może się zawalić. 

 

Zapytany o związek syna gwiazdor powiedział: „Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego szumu”. 

 

Foto:Zenek MArtyniuk/Facebook

 

Komentarze