Zenek Martyniuk wyjawił informacje o Sylwestrze. To zapewne Was ucieszy!

Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w Zakopanem wystąpi ikona polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz oraz król disco-polo Zenek Martyniuk. Artysta zdradził pewne szczegóły dotyczące nocy sylwestrowej…

Zenek Martyniuk to kultowa postać w świecie disco polo. Jest on liderem lubianego zespołu Akcent oraz jedną z największych gwiazd gatunku. Martyniuk to jeden z najbogatszych piosenkarzy związanych ze światem disco polo. Zenek wzbił się na wyżyny sławy tworząc hit „Przez twe oczy zielone”. Fani obejrzeli go już ponad 100 milionów razy w serwisie YouTube.

Sylwester z Dwójką odbędzie się już po raz czwarty  w zimowej stolicy Polski. W sylwestrową nie zabraknie Maryli Rodowicz i Zenka Martyniuka. Swoje największe przeboje zaśpiewają Paweł i Łukasz Golcowie, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski i Weekend, Kombi, Stefano Terrazino, czy Viki Gabor.

W programie „Gość Wiadomości” Zenek Martyniuk zdradził, co w tym roku zaśpiewa podczas ostatniej nocy roku 2019. „Zagramy piosenki sprawdzone, przy których wiemy, że publiczność bawi się najfajniej, nie może zabraknąć Przez Twe oczy zielone, Przekorny los, Kochana wierzę w miłość.

Mężczyzna dodał również, że imprezy sylwestrowe organizowane przez TVP są nadzwyczaj wyjątkowe.  „Tu po prostu jest magicznie” – stwierdził Zenek.

Komentarze