Zenek Martyniuk zarabia miliony! SPRAWDŹ ile bierze za godzinę występu

Nikt nie słucha, wszyscy znają. Tak to już jest z tym typem muzyki. Ile zarabiają gwiazdy disco polo? Okazuje się, że niemało! Muzycy grają nawet kilka koncertów dziennie, a stawka godzinna za koncert to ogromna kwota. Branża disco polo jest na prawdę dobrze opłacalna. 

Jak informuje portal wp.pl zdecydowanym liderem w kwestii wynagrodzeń jest Zenek Martyniuk. – Na szczycie listy jest Zenek, a potem długo, długo nikt. Martyniuk gra ponad 300 koncertów rocznie, a wynagrodzenie za 45-minutowy koncert sięga 25-30 tys. zł – zdradza osoba związana z branżą disco.

W zaledwie rok Zenek Martyniuk jest w stanie zarobić minimum 7,5 mln zł. Trzeba jednak pamiętać, że Zenkowi zdarza się występować na dużych festiwalach czy sylwestrze, gdzie stawki idą mocno w górę!

Lider Akcentu nie afiszuje się jednak swoim bogactwem. Nie nosi drogich ubrań i nie chwali się egzotycznymi wakacjami. Jak sam podkreśla w wielu wywiadach, najważniejsza jest dla niego rodzina, ukochana żona Danusia i oczywiście fani. Jedynym luksusem, którego można dopatrzyć się u ulubieńca Polaków jest auto – Mercedes Bluetec ML350, który w wersji podstawowej kosztuje ok. 300 tys. złotych. Decydując się na różne udogodnienia trzeba odpowiednio dopłacić.

Oprócz tego muzyk jest właścicielem domu o powierzchni 230 m2, który mieści się w Grabówce koło Białegostoku. Spora posiadłość urządzona jest bardzo gustownie i nowocześnie. Wartość takiej nieruchomości to kwota rzędu 400 do 700 tys. złotych.

Zenek to niewątpliwie artysta o wielkim sercu. W jednym z wywiadów zdradził, że wraz z żoną myślą o wykorzystaniu swoich pieniędzy na szczytny cel, dlatego poważnie myślą o założeniu fundacji. Na razie nie ma konkretnych planów w tym temacie. 

Kto zajmuje zaszczytne drugie miejsce, na liście najlepiej zarabiających gwiazd disco polo?

– Zaraz za Zenkiem śmiało możemy postawić Czadomana, który gra nawet kilka koncertów dziennie, ale jeszcze nie przebił Martyniuka. Myślę, że wkrótce to może ulec zmianie – dodaje informator wp.pl.

Na podium pozostaje także Radek Liszewski, z zespołu Weekend i jego niezapomniane „Ona tu jest i tańczy dla mnie”.

Źródło: wp.pl

Komentarze