Zenek Martyniuk SZCZERZE o relacjach rodzinnych! Tego już nie UKRYJĄ!

Nie od dziś wiadomo, że Zenon Martyniuk oszalał na punkcie swojej wnuczki. W najnowszym wywiadzie zdradził, jak wyglądają jego stosunki z synową. Przy okazji wyznał, że wreszcie w jego rodzinie, po wielu skandalach, zagościła radość i miłość.

Zenon Martyniuk cały czas jest na ustach wielu Polaków. Gdy jego twórczość została odkryta przez prezesa TVP, Jacka Kurskiego, lider zespołu Akcent był u szczytu kariery. Wokalista chętnie pokazuje w mediach luksus, na który go stać.

Jednak artysta szybko się przekonał, że pewnych rzeczy nie da się kupić. Spokój w rodzinie Martyniuków przerwał syn Daniel, którego życie osobiste przyćmiło karierę ojca. Problemy z prawem, uzależnienie od środków odurzających, ślub na siłę, chęć rozwodu, godzenie się. Życie Daniela jest jak hiszpańska telenowela.

Fani Zenka nie mogą doczekać się filmu o królu disco polo. Podczas jesiennej ramówki TVP, Jacek Kurski zapowiedział premierę na 2020 rok.

Martyniuk to jeden z najbardziej zapracowanych wokalistów w Polsce. Mimo to zawsze znajdzie czas dla swojej rodziny. Jak wyjawił artysta na łamach „Super Expressu”, stracił głowę dla swojej wnuczki Laury.

Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki

Ku zdziwieniu rodziny dziewczynka uwielbia śpiew dziadka. Czyżby król disco polo spodziewał się konkurencji?

Mała Laura jest oczkiem w głowie wszystkich. Bardzo żywo reaguje na moje piosenki i cieszy się kiedy jej śpiewam. W ogóle lubi prawie każdą muzykę

Niebawem Zenon Martyniuk będzie obchodzić jubileusz z okazji 30-lecia pracy scenicznej w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Koncert wyemituje stacja TVP, a w wydarzeniu, jak zapowiada piosenkarz, weźmie udział cała rodzina wokalisty. To zaskakujące, ponieważ jego syn żył w konflikcie z żoną.

Spodziewam się całej rodziny. U Daniela, Eweliny i naszej ukochanej wnuczki Laury wszystko w porządku. Obiecali, że wszyscy pojawią się na moim benefisie. W rodzinie znów panują radość i miłość

Komentarze