Zmiany w „The Voice of Poland”. Czy jury i uczestnicy zaakceptują nowe zasady?

Już najbliższą sobotę obejrzymy kolejny odcinek „The Voice of Poland”, z tym, że w nowym wydaniu. Co się zmieni?

Zmienianie zasad w znanym show to dość niecodzienna sytuacja. Tym bardziej, jeśli program zaczął się już kilka dni temu. Przed nami następny etap, czyli bitwy. Do tej pory uczestnicy zgłaszali się na casting, podczas którego mieli za zadanie przekonać do siebie jurorów aby zagościć w ich drużynie. Teraz będą walczyć w muzycznych pojedynkach, po których tylko jedna osoba przejdzie dalej. Jednak teraz na ringu będą obowiązywać nowe reguły, które mogą znacznie wpłynąć na przebieg programu. Szykuje się ekscytujący odcinek!

Jak dotąd panowała zasada, na mocy której jurorzy mogli maksymalnie trzy razy podkraść zawodnika. Chodzi o to, że gdy jeden trener zamierza pożegnać któregoś z uczestników pojedynku na ringu to drugi może zapewnić mu dłuższy udział w „The Voice…”. Podczas wszystkich poprzednich edycji ten przywilej wzbudzał wiele emocji wśród widzów, a także dawał nadzieję uczestnikom. Teraz twórcy najpopularniejszego muzycznego show zaskakują wszystkich i… zmieniają tę zasadę!

Odtąd dopuszczalna liczba kradzieży będzie nieograniczona. Tak będzie w ciągu najbliższych trzech odcinków. W związku z tym ostateczny skład wokalistów zakwalifikowanych do Nokauty będzie nam znana dopiero za trzy tygodnie. 

A już w najbliższa sobotę zobaczymy pierwsze duety na ringu. Sparowani uczestnicy wykonają wspólnie piosenkę, a ich trener będzie musiał zadecydować, kto przejdzie dalej.

Komentarze