Znana aktorka oznajmia: „Lepiej być pięknym i bogatym niż brzydkim i biednym”

„To jest jedyna prawda, jaką znam”- dodaje aktorka. Trzeba przyznać, że w dobie przekłamanej rzeczywistości te słowa mają sens. 

Joanna Kurowska już nie raz udowadniała, że jest źródłem „inspirujących” przemyśleń dotyczących życia. „Ekspertka od życia w luksusie” wiele razy dzieliła się swoim jakże wyjątkowo wybrednym podejściem do otaczającego ją świata.

Od dłuższego czasu w mediach wrze o aktorce głównie za sprawą zmian związanych z jej wyglądem. Kurowska postanowiła poddać się zabiegom medycyny estetycznej, co niestety poskutkowało nienaturalnym wyglądem i… swego rodzaju paraliżem twarzy. Zgodnie z powiedzeniem, że „wszystko jest dla ludzi”, regularnie odwiedza salony piękności i korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

55-latka zapewnia, że dobre samopoczucie i radość z życia zapewnia jej przede wszystkim dobry wygląd. Wizyta u dobrego fryzjera, makijażystki i fotografa wprawiają Kurowską w wyjątkowy dobry nastrój. Aktorka stwierdziła, że „lepiej być pięknym i bogatym niż brzydkim i biednym”.

Czy zgadzacie się ze słowami aktorki? Czy nie są one zbyt odważne i kontrowersyjne? Inne znane powiedzenie głosi, że „mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. Czasem jednak warto zastanowić się dwa razy zanim wygłosi się coś publicznie…

Komentarze