Znana AKTORKA STRACIŁA swoją RESTAURACJĘ w Zakopanem… Nie zabrakło udziału KOMORNIKA!

Aktorka rok temu otworzyła w Zakopanem restaurację. Zbyt długo nie mogła się nią nacieszyć. Knajpa została właśnie przejęta. Nie zabrakło udziału komornika.

Magdalen Schejbal, podobnie jak wiele innych gwiazdy, postanowiła spróbować swoich sił w gastronomii. Aktorka wiosną 2018 roku otworzyła swoją pierwszą restaurację w Zakopanem. Gazeta Krakowska donosi, iż knajpa została przejęta. To wszystko z udziałem komornika.

Magdalena Schejbal straciła restaurację

Mimo chęci i zapału gastronomiczny biznes nie wypalił. Restauracja „Dworzec”, której właścicielką była Magdalena Schejbal, została przejęta przez oddział PTTK. Ponoć powodem miały być zaległości w płaceniu czynszu. Przejęcie miało mieć miejsce 23 grudnia w asyście policji i komornika. 

Jeden z pracowników PTTK wyznał, że batalia sądowa o regulowanie zaległości trwała za długo. 

Nie chcę dużo o tym mówić. Przykro nam z powodu tego, co się stało. (…) Musieliśmy odzyskać nasz lokal, bo nie otrzymywaliśmy za niego czynszu. Trochę nasza batalia trwała. Teraz musimy poprosić byłego już najemcę, by opróżnił pomieszczenia ze swojego sprzętu i będziemy szukać nowego najemcy. To 620 metrów kwadratowych przy deptaku– mówił „Gazecie Krakowskiej”.

Magdalena Schejbal nie skomentowała jeszcze całej sprawy, jednak zrobił to za nią jej partner. Zaznaczył, że jego żona nie ma już udziałów w spółce, dlatego nie powinno się jej łączyć ze sprawą. 

https://www.instagram.com/p/BnbRwYgB5QJ/?utm_source=ig_embed

Lokal opuściliśmy dobrowolnie po rozprawie sądowej w sprawie wydania go właścicielowi. Stało się tak, mimo że zaledwie w czerwcu podpisaliśmy nową umowę najmu. O tym, jak rozwiązać kwestię zaległych płatności, cały czas rozmawialiśmy, bo zależało nam na kontynuowaniu działalności lokalu. Tu nic nie było tak jednoznaczne, jak wiele osób mogłoby sądzić– wytłumaczył.

Komentarze