Znana polska fotografka przed laty zrobiła coś NIEZWYKŁEGO! Wzruszający gest ocalił go…

Marta Wojtal to bardzo ważna postać dla polskiego show-biznesu. 

Marta to niezwykle uzdolniona fotografka, która podróżuje po całym świecie i robi sesje zdjęciowe dla najsłynniejszych marek. Ponadto pracuje z mnóstwem naszych rodzimych gwiazd. Przed jej obiektywem mieli okazję stanąć między innymi: Maciej Musiał, Kinga Preis, Anna Lewandowska i wiele innych. W jej zawodzie istotny jest dar do wyłapywania ciekawych momentów oraz osób. Taka sytuacja miała miejsce podczas jednej z delegacji, na które wyjechała. Marta Wojtal miała wówczas zlecenie od firmy Kazar, dlatego przebywała w Izraelu. Wszystko wydarzyło się zaledwie dwa lata temu, lecz to, co było później wydaje się nieprawdopodobne…

Artystka tak pamięta tamten dzień:

„Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ?
Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię.
Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar.
Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie.” 

Wtedy chłopiec zdecydował się opowiedzieć swoją historię, która wstrząsnęła Martą. 

„Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu … życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty.” – wspomniała Marta Wojtal.

Fotografka była mocno poruszona tym, co zobaczyła, usłyszała i uwieczniła. Dlatego jej radości nie było końca, gdy zupełnym przypadkiem rozpoznała tego niezwykłego chłopaka na jednym ze zdjęć. Okazało się, że wygląda jeszcze lepiej niż przed dwoma laty i, jak widać, radzi sobie doskonale! 

„I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania – skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży !
thanks god 
Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy ” – pisze wzruszona artystka. 

Trzeba przyznać, że Marta Wojtal zrobiła coś niezwykłego dla biednego chłopaka. Życzymy im, aby mieli okazję się jeszcze zobaczyć. 

Komentarze