Znany trójmiejski onkolog NIE ŻYJE. Jego ciało WYPŁYNĘŁO NA LITWIE.

Michał Kąkol był znanym w Trójmieście lekarzem onkologiem. 46-latek zaginął w październiku ubiegłego roku. Teraz jego ciało odnaleziono na Litwie. Wyrzuciło je morze.

Zaginięcie lekarza

Doktor Michał Kąkol w październiku zeszłego roku wyszedł z domu i od tej pory ślad po nim zaginął. Poszukiwania były prowadzone na szeroką skalę. Przeczesywano teren nadmorski, plaże i morze. Znanego lekarza szukał nawet Interpol. Teraz poszukiwania 46-latka zostały zakończone.

Ciało na Litwie

Ciało 46-letniego lekarza zostało znalezione na Litwie. Morze wyrzuciło je w Kłajpedzie. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku została o tym fakcie poinformowana 8 lutego. Jednak zwłoki lekarza zostały znalezione jeszcze w ubiegłym roku. Michał Sienkiewicz z biura prasowego pomorskiej policji powiedział:

Tożsamość zmarłego potwierdzono badaniami DNA, którego wynik sprawdzono w międzynarodowej bazie danych. O szczegółach sprawy na tę chwilę nie możemy jeszcze mówić.

Bez udziału osób trzecich

Strona litewska przekazała, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Polska policja czeka na pełną dokumentację dotyczącą tej sprawy. Rodzina doktora została już poinformowana o jego śmierci. Michał Kąkol był znany i bardzo lubianym lekarzem, specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Ostatni raz był widziany przez rodzinę 16 października 2021 roku o g. 22 na ul. Łokietka w Sopocie.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook

Komentarze