Żona Królikowskiego w ROZPACZA. Stan zdrowia aktora jest TRAGICZNY…

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamiast szykować Wigilię, czuwa przy swoim mężu Pawle Królikowskim w szpitalu. Stan zdrowia aktora jest poważny.

Są małżeństwem od ponad 30 lat, doczekali się piątki dzieci, są znani i lubiani, jednak to za mało, by być szczęśliwymi. Wszystko przez ciężką chorobę Pawła. Aktor przebywa od piątku na oddziale neurochirurgii w szpitalu w Warszawie. Gwiazdor musi być pod stałą opieką lekarzy.Mówi się, iż nie opuści placówki na święta. Cały czas czuwa przy nim jego żona. Aktorka jest załamana. Już dwa razy los wystawiał ją na próbę.

Kilka lat temu Królikowski miał operację tętniaka mózgu. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze, aktor wyznał wtedy, że udało się uniknąć trepanacji czaszki.

Miałem potknięcie, ale dzięki Bogu wylizałem się z tego. Teraz nie palę i prowadzę zdrowy tryb życia –skomentował kilka miesięcy po zabiegu.

Niestety, wiosną tego roku przeszedł kolejną operację neurologiczną głowy. Opowiedział o tym w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać – wyjawił.

Teraz jego żona kolejny raz musi stawić czoła problemom. Aktor od kilku dni bardzo źle się czuł, miał problemy z mówieniem. 

Komentarze