Żona Martyniuka powiedziała jakie marki wybiera. Większości z nas nie może pozwolić sobie choćby na skarpetki.

Martyniuka

Zenon Martyniuk to najpopularniejszy wokalista disco polo w Polsce. Od 14 lutego na ekranach film możemy śledzić ekranizację jego biografii- film pt: „Zenek”. Żona gwiazdora wyjawia na co kocha wydawać pieniądze!

Zenek i Danuta tworzą udane małżeństwo. Widać, że para jest ze sobą zgodna oraz wzajemnie się wspiera. Artysta nie ma też nic przeciwko ekskluzywnym zakupom swojej żony Danusi. Zdaje się, że to właśnie sukces udanego małżeńtwa. 

 

 

Zenek Martyniuk w związku z chociażby ekranizacją głośnego filmu o jego życiu, zarabia pokaźne sumy pieniędzy. Okazuje się, że piosenkarz pozwala wybrance zarządzać swoim majtkiem i obsypuje ją drogimi prezentami.

 

 

W rozmowie z „Faktem” żona Martyniuka zdradziła, że od dawna interesuje się modą i ma szczególną słabość do znanych, luksusowych marek.

 

„Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie” – wyjawia żona Zenka w rozmowie z tabloidem.

 

 

Danusia lubi ekskluzywne i zagraniczne zakupy. W tym celu udaje się do USA i Berlina, ponieważ tam jest znacznie większy wybór tego asortymentu.

Przypominamy, że same markowe skarpetki z logo Burberry to koszt co najmniej 80 zł.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Zenek Martyniuk miał problem z alkoholem? Na jaw wyszło, że…

 

 

„Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam” – dodaje na koniec Danuta.

 

 

 

Źródło:pudelek.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze