Żona Sławomira opublikowała wyjątkowo gorące zdjęcie. Mąż nie będzie zadowolony!

żona

Żona Sławomira, wokalisty disco polo, podzieliła się wyjątkowo gorącym i bardzo prywatnym zdjęciem na Instagramie.

Sławomir wraz i jego żona Kajra jakiś czas temu spędzali piękne chwile na wymarzonych, rajskich wakacjach. Wokalistka chętnie dzieliła się z fanami licznymi zdjęciami z podróży, które zapierają dech w piersi. Gwiazda pokazała internautom między innymi, jak widzi ją ukochany mąż.

Ostatnie miesiące dla Sławomira i jej żony były bardzo pracowite i wypełnione wręcz po brzegi koncertami. Nikogo nie powinno dziwić, że po skończonej serii koncertów para postanowiła odpocząć i wybrała się wraz ze swoim synkiem na długo wyczekiwane i zasłużone wakacje. Kilka dni przed wyjazdem sama wokalistka ujawniła, iż podczas urlopu chce całkowicie odciąć się od świata i obowiązków.

 

Nie odbieramy telefonów, nie odpowiadamy na wiadomości i tak do lutego – ujawniła Kajra.

Chociaż podczas rajskich wakacji Sławomir unikał mediów społecznościowych, Kajra  i tak publikowała sporo zdjęć, dzięki którym fani mogli być na bieżąco z tym co dzieje się w ich życiu. Ostatecznie para musiała jednak powrócić do Polski, gdzie czekały na nich liczne obowiązki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy przypadek śmiertelny koronawirusa w Europie!

 

Większość zdjęć z wakacji Kajra opatrzyła charakterystycznymi i przewrotnymi opisami. Pod serią fotografii wykonanych nad basenem stwierdziła na przykład, że to „nie najgorszy widok”, który na co dzień widzi oczywiście jej mąż – Slawomir. Zarówno pamiątki z podróży w postaci zdjęć, jak i wyjątkowe poczucie humoru Kajry spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Zobaczcie sami:

 

źródło: instagram

Komentarze