ŻONY Wiśniewskiego ujawniły PRAWDĘ o liderze „Ich Troje”! Wiadomo jaki jest…

Michał Wiśniewski to polski muzyk, autor tekstów, wokalistka, a przede wszystkim frontman zespołu Ich Troje. Artysta jest szczęśliwym ojcem. Ma dwójkę dzieci ze związku małżeńskiego z Martą Mandaryną Mandrykiewicz, syna Xaviera Michała oraz córkę Fabienne Martę. W latach 2006–2011 jego żoną była ówczesna wokalistka zespołu Ich Troje, Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Vivienne oraz Etiennette. Jakiś czas temu Wiśniewski zakończył swój długoletni związek z Dominiką Tajner.

Tajner początkowo była zaskoczona reakcją Wiśniewskiego. Kompletnie nie spodziewała się, że jej partner wyśle… pozew rozwodowy. 

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce – powiedziała wówczas zrozpaczona Dominika. 

Zobacz też: Jedna z byłych żon Michała Wiśniewskiego powiedziała TO i wywołała aferę! Zapytano ją o…

Mogłoby się wydawać, że relacje Michała Wiśniewskiego i jego byłych żon są bardzo dobre. To nie do końca prawda. Jego ówczesne partnerki postanowiły głośno opowiedzieć o tym, że życie z gwiazdą nie było usłane różami. Szokujące wydają się słowa jednej z pierwszych wokalistek zespołu Ich Troje, Magdy Femme.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał, tak świetny biznesmen, na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny, mnie ominie – mówiła w osobistym wyznaniu Magda. 

Do związku z Wiśniewskim odniosła się także matka jego dzieci, Anna Świątczak. 

Nie jest to łatwa sytuacja. W ogóle trudno jest żyć z Michałem Wiśniewskim. On jest ciągle z przodu, a ja sobie jestem gdzieś z tyłu i robię dodatkowe rzeczy – mówiła wówczas Ania.

O tym jak trudno wytrzymać z Michałem opowiedziała także jego ostatnia partnerka, Dominika Tajner. Kobieta wyznała, że gwiazdor uwielbia być na świeczniku. 

Nie jest to łatwa sytuacja. W ogóle trudno jest żyć z Michałem Wiśniewskim. On jest ciągle z przodu, a ja sobie jestem gdzieś z tyłu i robię dodatkowe rzeczy – wyznała.

Zdjęcie: Youtube

Komentarze