ZOSIA ZBOROWSKA o PAWŁOWICZ: „To jest ZŁY CZŁOWIEK”

Aktorka Zosia Zborowska znana jest przede wszystkim z  Instagrama. Zamieszcza tam między innymi z zabawne posty na temat swojego pieska – Wieśki, ale często zabiera głos w ważnych sprawach politycznych. Tym razem skomentowała post Krystyny Pawłowicz. Użyła mocnych słów.

Krystyna Pawłowicz opublikowała post skierowany do rodziców. Apelowała w nim, o pilnowanie swoich dzieci i zwolnienie ich z lekcji w szkole. Napisała ostro, bezpośrednio i nie ważąc na słowa:

„Uwaga rodzice, (…) osoby seksualnie i obyczajowo zaburzone będą w szkołach polować na swe przyszłe ofiary, wasze dzieci… Wielu dyrektorów szkół, na to polowanie – wbrew wam – bezprawnie pozwala… Pilnujcie jutro swych dzieci! Dajcie im jutro zwolnienie z lekcji…”– wypowiedziała się posłanka na temat środowisk LGBT.

Na jej mocne słowa, żona siatkarza, Andrzeja Wrony, odpowiedziała stanowczo:

” Ludzie, przecież ta kobieta obraża wszystkich, przecież ta kobieta nie ma serca, przecież to jest zły człowiek po prostu. I ona jest w partii na którą wy głosujecie? To naprawdę nie trzeba być jakimś Einsteinem żeby zobaczyć, że przez tę kobietę przemawia nienawiść, okrutna nienawiść. Zastanówcie się chociaż na chwilę, albo inaczej, mam prośbę, jeśli ktoś się z tą panią zgadza to błagam unfollow’ujcie mnie, bo ja nie chcę żeby takie osoby były na moim profilu. Jestem po stronie miłości i zawsze będę.”

Zofia Zborowska, nie kryje swoich poglądów, dlatego bardzo odważnie odpowiedziała na wiadomość Krystyny Pawłowicz! Czy zgadzacie się z poglądami aktorki?

Komentarze