Zrobiła selfie na statku! Gorzko pożałowała swojej decyzji!

statku

Niektórzy ryzykują życie tylko po to, by zrobić sobie wyjątkowe selfie. Przykładem turystka podróżująca ogromnym wycieczkowcem linii „Royal Caribbean”, która wyszła przez okno swojej kajuty i wspięła się na balustradę balkonową. Kobieta gorzko pożałowała swojej decyzji, ponieważ o jej wybrykach dowiedziała się załoga statku.

Do tego groźnego incydentu doszło podczas rejsu po Karaibach w okolicach Jamajki. Pasażerka statku „Allure of the Seas” linii Royal Caribbean była wyraźnie znudzona rejsem. Turystka postanowiła więc poczuć trochę adrenaliny. Otworzyła okno w swojej kajucie i wyszła na cienką balustradę tylko po to, by wykonać „wyjątkowe” selfie. Niestety w tym przypadku trzeba powiedzieć, że wykazała się, ale wyjątkową głupotą. Jej wybryki zauważył inny z pasażerów, który doniósł o jej niebezpiecznych wybrykach załodze. Kobieta gorzko pożałowała swojej decyzji.

 

 

 

 

Obsługa statku szybko namierzyła podróżniczkę lubującą się w ekstremalnych zabawach i wyciągnęła wobec niej surowe konsekwencje. Peter Blosic, który zrobił jej zdjęcie i pokazał obsłudze liniowca przyznał, że chwila nieuwagi kosztowałaby ją utratę życia. Gdyby straciła równowagę wpadłaby wprost do oceanu. Kobieta została usunięta z pokładu statku podczas przystanku w porcie Falmouth na Jamajce,a linie Royal Caribbean ukarały ją dożywotnim zakazem wstępu na swoje liniowce. W uzasadnieniu napisano, że stwarza ogromne zagrożenie dla siebie, a zarazem przez lekkomyślne zachowanie naraża na nieprzyjemności innych pasażerów i członków załogi.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:NOWE zajęcie Misiewicza! Nie uwierzycie co robi!

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

Komentarze