NOWE zajęcie Misiewicza! Nie uwierzycie co robi!

zajęcie

Bartłomiej Misiewicz już na dobre odciął się od polityki. Były rzecznik MON po opuszczeniu aresztu wiedzie normalne życie i praktycznie w ogóle nie udziela się w mediach. Były polityk znalazł sobie inne zajęcie. Teraz bryluje ale w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia.

Polityczna kariera Bartłomieja Misiewicza była bardzo intensywna, ale zarazem krótka. Polityk związany z PiS-em pełnił w partii kilka ważnych stanowisk, w tym to, z którego został najbardziej zapamiętany, czyli rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej. Wielu zarzucało mu, że nie ma do tego odpowiednich kwalifikacji, jednak trzeba przyznać, że ze swoich zadań wywiązywał się dobrze. Równia pochyła zaczęła się od udziału w różnych skandalach, a polityczną karierę Misiewicza zakończyło zatrzymanie pod zarzutem wykorzystywania swoich wpływów i czerpania z nich korzyści materialnych  pobyt w areszcie. Na szczęście dla polityka to już przeszłość, bowiem po wyjściu z aresztu korzysta z życia i znalazł sobie nowe zajęcie.

 

 

 

Misiewicz założył konto na Instagramie i choć jego profil nie ma jeszcze zbyt dużo obserwatorów, to rozkręca się z każdym dniem. Były rzecznik jest na nim bardzo aktywny i chwali się ważnymi dla siebie wydarzeniami  życia. Bartłomiej Misiewicz wrzucił ostatnio min., zdjęcie ze swoich zaręczyn, które odbyły się w na molo w Sopocie. Prócz tego znajdziemy tam wiele wspólnych zdjęć ze świeżo upieczoną narzeczoną, a także kilka selfie. 

 

ZOBACZ TAKŻE:„BLOKADA kin i czynności sprawdzające widzów filmu „POLITYKA”!

 

źródła: o2.pl, foto instagram.com

 

 

Komentarze