Zwyciężczyni „Top Model” połamała obie ręce. Do sieci trafiły okropne zdjęcia!

Kasia Szklarczyk, gwiazda TVN i zwyciężczyni programu „Top Model”, doznała poważnego wypadku podczas sylwestrowego wyjazdu. Informacje te pojawiły się w sieci wraz z niepokojącymi zdjęciami, na których widać widoczne obrażenia rąk celebrytki.

Po zwycięstwie w programie „Top Model” kilka lat temu, Kasia Szklarczyk zyskała rozpoznawalność i rozpoczęła karierę jako influencerka oraz fotomodelka. Jej życie publiczne stało się przedmiotem zainteresowania wielu osób, dlatego informacja o wypadku gwiazdy wzbudziła dużo emocji wśród fanów.

Z opublikowanego posta na Instagramie wynika, że incydent miał miejsce kilka dni temu podczas sylwestrowego wyjazdu, gdzie planowano spędzić czas na stoku narciarskim oraz uczestniczyć w imprezie sylwestrowej na termach.

Miał być cały dzień na stoku i impreza sylwestrowa na termach. Był cały dzień na SORze i sylwester w łóżku z ketonalem. Mam nadzieję, że Wasz 2023 kończy się lepiej od mojego – napisała Szklarczyk, udostępniając jednocześnie niepokojące zdjęcia, na których widoczne są obrażenia rąk celebrytki.

Na fotografii widać wyraźnie poważną kontuzję rąk Kasi Szklarczyk, co wzbudziło zrozumiałe zaniepokojenie wśród jej obserwatorów. Nie podano jednak szczegółów dotyczących samego wypadku i jego okoliczności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Szklarczyk (@kasiaszklarczyk)

Kasia Szklarczyk zdobyła popularność jako uczestniczka programu „Top Model”, który był emitowany na antenie TVN. Program ten, oparty na amerykańskim formacie „America’s Next Top Model”, zyskał dużą popularność. Uczestnicy zdobywali rozpoznawalność i szanse na karierę w świecie mody.

Wypadek gwiazdy to dla jej fanów i obserwatorów szokująca wiadomość, zwłaszcza że Szklarczyk zawsze prezentowała się jako osoba pełna energii i pozytywnego podejścia do życia. Teraz wielu z nich wyrażało swoje życzenia powrotu do zdrowia i wyrażało wsparcie dla gwiazdy w trudnym dla niej czasie.

Obecnie nie wiadomo, jakie będą dalsze kroki w leczeniu i rekonwalescencji Kasi Szklarczyk po tym poważnym wypadku. Jej fani śledzą z zainteresowaniem dalszy rozwój sytuacji i liczą, że gwiazda szybko wróci do pełni zdrowia.

Źródło: media

Edyta Golec chce odejść z zespołu! Tak podsumowała współpracę z braćmi po 25 latach na scenie

Komentarze