Zwyrodnialec gwałcił własną matkę. Znęcał się nad najbliższą osobą.

40-letni mężczyzna wielokrotnie gwałcił swoją matkę. Znęcał się przez lata nad kobietą. Policję zawiadomiła matka gwałciciela. Kobieta cierpiała przez lata.

Gwałt i przemoc

Do potwornych zdarzeń dochodziło w miejscowości Potęgowo w województwie pomorskim. 40-letni syn podejrzany jest o wielokrotne zgwałcenie własnej matki i znęcanie się nad nią. Mężczyzna został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty- powiedział Patryk Wegner, prokurator rejonowy z Lęborka.

Krzywdził najbliższą osobę

Najbliższą osobą, o której jest mowa to mama podejrzanego. To ustaliła Polska Agencja Prasowa. Podejrzany częściowo przyznał się do winy. Jak powiedział Patryk Wegner, mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia, które nie korespondują z ustalonym stanem faktycznym.

Dobro pokrzywdzonej

Ze względu na dobro pokrzywdzonej, prokuratura nie chce udzielać informacji o okolicznościach sprawy i dokonanych już ustaleń w śledztwie. Prokuratura złożyła też wniosek o tymczasowy areszt dla 40-latka. Kobieta ponoć przez długi czas była ofiarą swojego syna. Mężczyźnie za te potworne czyny grożą 3 lata pozbawienia wolności.

źródło: polsatnews.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze