0 PIT dla każdego- jest DECYZJA premiera!

Pit

Morawiecki zachwala zerowy PIT dla młodych i podkreśla, że ma to na celu zatrzymanie ich w kraju.

W wyznaczonych terminach z premierem Mateuszem Morawieckim można porozmawiać za pośrednictwem portalu internetowego Facebook.

 

„Jak Państwo wiecie, jestem ogromnym fanem nowych technologii, więc już dziś o 20.30 sesja pytań i odpowiedzi na Facebooku. Media społecznościowe pozwalają nam dziś rozmawiać bezpośrednio bez wychodzenia z domu” – napisał na Twitterze i Facebooku premier.

 

Premier zapowiedział rozmowę z obywatelami NA ŻYWO, która miała miejsce 22 listopada. Jeszcze przed „rozmową na żywo” pod postem szefa rządu pojawiło się niemal tysiąc komentarzy z pytaniami. Poprzedni taki chat odbył się ponad miesiąc temu i zgromadził około 139 tys. widzów oraz ponad 2 tysiące komentarzy.

 

Mateusz Morawiecki odpowiadał na takie pytania jak m.in:

 

Kiedy państwo obniży podatek dochodowy?

My już obniżyliśmy podatek dochodowy, od października o 1 proc., a dla młodych osób od sierpnia. Zrobiliśmy już dużo i zobaczymy jaki będzie efekt gospodarczy„- odpowiada Morawiecki.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Kaczyński powiedział TO posłance przy ludziach!

 

 

Kolejne pytanie do premiera brzmiało następująco:

 

Kiedy wprowadzi rząd zerowy PIT dla wszystkich, a nie tylko młodych?

Morawiecki zachwala zerowy PIT dla młodych i podkreśla, że ma to na celu zatrzymanie ich w kraju. Nie będzie jednak obniżenia podatków dla osób po 26. roku życia. „Dla wszystkich obniżyliśmy podatek o 1 punkt procentowy – z 18 na 17 proc.” – przypomniał szef rządu.

 

 

 

Źródło:superbiznes

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze