11-latki podbijają Internet! Założyły „własny biznes”, który spodobał się mieszkańcom Kielc

11-latki podbijają Internet! Założyły „własny biznes”, który spodobał się mieszkańcom Kielc. Nastoletnie dziewczynki postanowiły dorobić sobie nieco pieniędzy. Wpadły na genialny pomysł. Koniecznie przeczytajcie jaki!

Młode mieszkanki Kielc mają niebywały zmysł do interesów. 11-latki mimo młodego wieku zdają sobie sprawę jak ważna w życiu jest przedsiębiorczość i ciekawy pomysł na własny biznes. Rozkleiły na swoim osiedlu ogłoszenia o następującej treści:

Wyprowadzamy psy!

Mamy po 11 lat 

Oferujemy pomoc dla zapracowanych właścicieli psów, w wyprowadzaniu ich czworonogów na spacery w obrębie osiedla Uroczysko.

Godziny spacerów:
poniedziałek 13:30 -18:00
wtorek 13:30 -18:00
środa 14:35 – 19:00
czwartek 13:30 -18:00
piątek 13:30 -18:00

Ile kosztuje usługa wyprowadzenia psów?
Dziewczynki określiły następujący cennik. Za 30-minutowy spacer z psem musicie zapłacić 3,50 zł. natomiast za godzinę spaceru 5 złotych.

Mieszkańcy Kielc (i nie tylko) są zachwyceni postawą dziewczynek. Zdjęcie ogłoszenia znalazło się na satyrycznej kieleckiej stronie „Scyzoryk się otwiera”. Co napisali Internauci?

Gdybym miał psa i mieszkał w Kielcach, na pewno bym skorzystał. Ale dałbym napiwek 10 zł, bo nie miałbym sumienia płacić komukolwiek za cokolwiek 5 zł za godzinę – napisał jeden z użytkowników Facebooka.
A wam jak podoba się pomysł na biznes młodych kielczanek?
Źródło: Scyzoryk się otwiera

 

Komentarze