WYPADEK Julii Wieniawy! Aktorka…

Julia Wieniawa MIAŁA WYPADEK!

Julia Wieniawa jest aktorką, piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną. Rozpoznawalność zyskała dzięki zabawnej roli Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Przez dwa lata związana była z aktorem Antonim Królikowskim, następnie przez kilka miesięcy z muzyk Aleksander Milwiw-Baron.Od niedawna możemy zobaczyć Julię Wieniawę w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Aktorka wciela się w nim w postać prostytutki z trudną przeszłością.

Julia Wieniawa przekonała się, że praca aktora bywa niebezpieczna. Do wypadku doszło na planie serialu „Zawsze warto”. Do incydentu doszło podczas kręcenia sceny z Mariuszem Bonaszewskim. Aktor wyznał w wywiadzie dla Polsat News, że niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej całe ucho. Pomimo rozlewu krwi, musieli kontynuować ujęcia.

„Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem” – wspominał trudny dzień zdjęciowy z planu „Zawsze warto”.

Julia, do tej pory nie wypowiedziała się na temat bolesnego wypadku.

Komentarze