162 razy zdawał egzamin na PRAWO JAZDY! Pracownicy WORD zaczęli podejrzewać, że…

prawo

Ten przypadek z pewnością wzbudza zainteresowanie! Mężczyzna podchodził aż 162 razy do egzaminu prawa jazdy!

„Kierowca 162 razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Będzie musiał zdawać 163. Piętnaście lat temu stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. – To jest rzecz nawet troszkę trudna do zrozumienia, że ta osoba kiedyś poruszała się w ruchu drogowym” – powiedział Dariusz Misztal, dyrektor piotrkowskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie).

 

„Być może dla rekordzistów warto by wprowadzić obostrzenia. Np. przy co trzecim, czy co piątym niezdanym egzaminie odsyłać ich na kolejne szkolenie teoretyczne” – powiedział Radiu Łódź Dariusz Misztal, dyrektor piotrkowskiego WORD.

 

Jest to jeden z najwyższych wyników w kraju. Pracownicy piotrkowskiego WORD podejrzewają, że padł u nich rekord Polski.

 

Egzamin na prawo jazdy jest jednakowy w całym kraju. Kandydat na kierowcę losuje zestaw pytań i odpowiada na nie na stanowisku komputerowym. Zwykle kandydaci, którzy napotykają na kłopoty podczas egzaminu zdają go maksymalnie w kilkunastu próbach.

 

Ponadto istnieje możliwość przygotowania się do egzaminu ćwicząc gotowe pytania w domu. Jest ich przeszło 1500, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można niektórych pytań w ostateczności nauczyć się na pamięć. Czy kandydat na kierowcę nie podda się i w końcu jego wiedza będzie wystarczająca, aby osiągnąć wynik pozytywny?

 

 

 

Źródło:polsatnews

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze