22-latka ZMARŁA w trakcie STOSUNKU! Powodem był…

Annę Florence Reed odnaleziono martwą w hotelu Locarno w Szwajcarii.

Funkcjonariusze ustalili, że zgon nastąpił w wyniku stosunku seksualnego. Policja ustaliła, że zgon miał miejsce nad ranem w hotelowej sypialni, partner dziewczyny został oskarżony o zabójstwo. Jednak powód zgonu zaskakuje.

Śledczy na ciele kobiety zauważyli liczne ślady duszenia, tarcia, a także nacięcia i mikrourazy kości. Ciało odnaleziono ok. godziny 7 rano w hotelowej łazience. Kilka godzin wcześniej między dziewczyną a 29-letnim obywatelem Niemiec miało dojść do ostrej sprzeczki. Wszystko wskazuje na śmierć w skutek…

Wstępne ustalenia policji wskazują możliwą przyczynę zgonu jako seks z elementami BDSM, który w tym przypadku miał tragiczny finał, jednak nie wyklucza się zabójstwa w afekcie. Para mogła uprawiać zbyt wyuzdaną miłość. 

Anna pochodziła z bardzo zamożnej rodziny posiadającej liczne nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu, stadniny koni i luksusowe samochody. Zmarła dziewczyna była absolwentką szkół, gdzie czesne kosztuje 70 tysięcy złotych. Ostatnio mieszkała w Berlinie.

29-letni Schatzle – partner zmarłej Anny jest obywatelem Niemiec, często jednak ponawia się w Szwajcarii. Świadkowie twierdzą, że widzieli go wraz z Anną w luksusowych butikach, gdzie kupował dziewczynie bardzo drogie sukienki.

– Wyglądali na szczęśliwych i bardzo zakochanych – powiedział jeden z rozmówców „The Sun”.

Komentarze