27-latka uważa, że jest za ładna by znaleźć chłopaka! Od kilku lat przeżywa tragedię, ponieważ(…)!

27

Prawdziwą tragedię przeżywa 27-letnia Cherelle Neille z Manchesteru w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna jest zdruzgotana, ponieważ od dłuższego czasu nie miała żadnego chłopaka, który potrafiłby ją zrozumieć i traktował poważnie.

Przeszkodą, a zarazem barierą nie do przejścia ma być dla mężczyzn wygląd 27-latki. Cherelle twierdzi, że większość facetów uważa ją za  „laleczkę” nie dostrzegając jej bogatego wnętrza.Brytyjka przyznała, że praktycznie wszystkie randki, na których była to jedna wielka porażka. Dlaczego? Wszystko przez to, że mężczyźni skupiają się na jej wyglądzie, a rozmowa kręci się wokół jej idealnego ciała. Scenariusz powiela się na niemal każdym spotkaniu. Randka kończy się na wspólnym zdjęciu, które ląduje później w internecie. Cherelle nie kryje swojej irytacji, ponieważ nie spotkała jeszcze żadnego chłopaka, który czymś by ją zaskoczył.

 

ZOBACZ:AWANTURA wokół Rihanny i Chrisa Browna! Fani są wściekli!

 

 

Dziewczyna zdradziła dziennikarzom, że szuka prawdziwej miłości, a nie przelotnego romansu. Jest niemal pewna, że gdyby była brzydsza nie miałaby podobnych problemów. 27-latka uważa, że wygląd przeszkadza jej w nawiązywaniu normalnych relacji i jest przez to bardzo nieszczęśliwa. Cherelle, która na co dzień pracuje jako ekspedientka w sklepie liczy, że kiedyś jej zła passa w końcu się skończy i znajdzie faceta, z którym będzie szczęśliwa.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jest piękna mimo to żaden facet nie chce z nią być! Wszystko przez nietypowe hobby, którym są (…)!

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, instagram.com

Komentarze