5-latka chora NA AUTYZM SPEŁNIŁA SWOJE MARZENIE! Przypadkowe spotkanie sprawiło, że…

5-letnia Layla Lester jest osobą cierpiącą na autyzm. Dziewczynka jest miłośniczką bajek, których bohaterkami są piękne księżniczki. Pragnęła, by poznać jedną z nich. Przypadkowe spotkanie sprawiło, że Layla spełniła swoje największe marzenie. Na jej drodze stanęła „księżniczka”. Jak do tego doszło?

Dziewczynka, która choruje na autyzm z uwielbieniem oglądała bajki z księżniczkami. Z ogromnym sentymentem wracała do produkcji Disneya. Szczególną uwagę zwracała na piękne kreacje i suknie balowe postaci. Layla wyobrażała sobie, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym pozna prawdziwą królewnę! Życie potrafi pisać niecodzienne scenariusze, tak było również w przypadku Layli…

Dziewczynka wraz z bliskimi wybrała się któregoś dnia na spacer do Akron Falls w Nowym Jorku. To właśnie wtedy jej uwagę zwróciła Olivia Spark – świeżo upieczona żona, która pozowała do ślubnej sesji. Layla nie mogła oderwać od niej wzroku. Kobieta miała na sobie przepiękną, białą suknię ślubną. Dziewczynka uznała, że musi być księżniczką! Od razu pobiegła do nowożeńców.

Olivia nie zamierzała wyprowadzać dziecka z błędu. Idealnie wcieliła się w rolę najprawdziwszej księżniczki. Tego dnia zrodziła się przyjaźń między panną młodą – „księżniczką”, a dziewczynką chorującą na autyzm. Za każdym razem, gdy dziecko odwiedzało Olivię, ta przebierała się w najrozmaitsze suknie balowe. W oczach dziecka była przecież postacią z bajki.

Kobieta postanowiła zrobić coś jeszcze! Niedługo później Olivia zebrała pewną sumę pieniędzy, za którą kupiła dziewczynce wyjazd do Disneylandu! Layla miała okazję zobaczyć na własne oczy wszystkie księżniczki, które były bohaterkami jej ulubionych filmów i bajek.

Źródło: Facebook

Zobacz też:W hotelu umówiła się z kochankiem. Podczas schadzki, kobieta podała swojemu 3-letniemu synkowi…

Komentarze