5 TYPÓW LUDZI, KÓRZY ZDRADZAJĄ NAJCZĘŚCIEJ!

ludzi

Dziś nie jest już zaskoczeniem, że małżeństwo o rocznym stażu kończy się rozpadem i rozwodem. Według psychologów istnieje grupa ludzi, która może mieć większy problem z dochowaniem wierności.

Oto grupa ludzi, która może zdradzć częściej:

 

1.Nałogowi użytkownicy social mediów. Intensywność korzystania z portali, przykładowo: Facebook, Twittr może przekładać się na oddalenie w związku. Na łamach pisma Cyberpsychology, Behavior and Social Networking przedstawiono wyniki badań, które określają, że w wyniku nadmiernego korzystania z social mediów jesteśmy bardziej nerwowi i skłonni do konfliktów. Wiek nie odgrywał tu większego znaczenia.

 

2.Wolne zawody (prawnicy, lekarze) oraz praca w korporacjach związana z częstymi wyjazdami, te czynniki zwiększają ryzyko zdrad małżeńskich.

 

3.Osoby, które zdradzały partnerów wcześniej. Naukowcy z Uniwersytetu Alabama nie mają wątpliwości . W przypadku, gdy ktoś już zdradził, istnieje prawdopodobieństwo, że zrobi to po raz drugi.

 

4.Wśród kobiet częściej zdradzają te z wykształceniem wyższym i lepiej zarabiające.

 

5.Zamożni mężczyźni. Mogą zwyczajnie szukać przygód na przykład wśród kobiety z niższych sfer społecznych, chcąc jej zaimponować i zdobyć.  Kobiety jednak także mogą szukać bogatego partnera, który zapewni im wyższy poziom życia.

 

Czy można uchronić się przed zdradą? W każdej realcji oraz związku kluczem jest wzajemna komunikacja i umiejętnść słuchania. Okres zakochiwania się, małżeństwa czy jakiekolwiek relacji od początku powinien być oparty na umięjętności wzajemnego szacunku i zrozumienia.

 

ZOBACZ TEŻ:Makabryczny wypadek w parku rozrywki! Wagonik wypadł z (…)!

 

Źródło:twojezdrowie

Źródło zdjęcia:pixabay

Komentarze