8-latka umarła na rękach swojej matki. Do makabrycznego wypadku doszło w…

8

W czwartek, koło godziny 15:00 na jednym z przejść dla pieszych w Poznaniu miał miejsce tragiczny wypadek. 8-latka została potrącona przez samochód. Pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. Dziecko zmarło.

W Poznaniu przy ul. Opolskiej na przejściu dla pieszym doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Forda wjechał w niespodziewanie na pasy i potrącił 8-letnią dziewczynkę, która przechodziła tamtędy ze swoją mamą. Ratownicy medyczni reanimowali dziecko przez kilkadziesiąt, niestety ośmiolatka zmarła.

 

 

Według nieoficjalnych źródeł, matka z dzieckiem przechodziła przez pasy na zielonym świetle.  Kobieta, kierująca fordem nie była pod wpływem alkoholu. Według informacji, które podała lokalna telewizja WTK kobieta tłumaczyła się, że oślepiło ją słońce i w rezultacie nie zauważyła rodziny na pasach.

 

Sprawę będzie wyjaśniać policja wraz z prokuraturą. Wszczęto również śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Kobiety nie zatrzymano  . Nie usłyszała także do tej pory zarzutów.

 

 

źródło: wtk, fot. pexels

Komentarze