Adam Małysz przekazał OSTATECZNĄ wiadomość! Wszyscy wierzą, że jednak się uda.

Adam Małysz przekazał ostateczne informacje. Wszyscy liczą, że jednak się uda.

Adam Małysz – dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, jest obecny niemal na każdych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Były skoczek dziś przekazał pewną wiadomość. Fani są zgodni i liczą na szczęśliwe zakończenie. 

Orzeł z Wisły przekazał za pośrednictwem Facebooka wiadomość, która rozpoczęła burzę w komentarzach. Fani skoków oraz Małysza w większości wierzą jednak, że wszystko się uda. „Trzymam kciuki i powodzenia” – piszą pod postem Adama Małysza użytkownicy Facebooka. Niestety nie zabrakło negatywnych głosów. O co chodzi? Adam Małysz poinformował o…

wynikach kwalifikacji do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Najlepszy okazał się, że Stefan Kraft. Trzecie miejsce zajął Kamil Stoch, a lider cyklu Dawid Kubacki był trzynasty. Łącznie w poniedziałkowym konkursie na skoczni w Bischofshofen zobaczymy pięciu reprezentantów Polski.

-Dzisiaj skoki w Bischofschofen. W kwalifikacjach najlepiej z Polaków zaprezentował się Kamil Stoch, który zajął trzecie miejsce. Zresztą i w treningach spisywał się bardzo dobrze. Oby to oznaczało wyjście z kryzysu, z jakim borykał się ostatnio. Mocno na to liczę! Dawid Kubacki też zrobił dobre wrażenie. Jestem spokojny o jego dyspozycję w decydującym dniu Turnieju Czterech Skoczni. W jutrzejszych zawodach wystąpi pięciu naszych reprezentantów. Pary KO z udziałem biało-czerwonych wyglądają następująco:
Kamil Stoch – Jewgienij Klimow
Dawid Kubacki – Cene Prevc
Piotr Żyła – Timi Zajc
Maciej Kot – Junshiro Kobayashi
Stefan Hula – Constatntin Schmid

– napisał Małysz. Fani wskazują, że zasmuca ich słaba dyspozycja Jakuba Wolnego. Liczą z kolei, że dobry wynik Kamila Stocha, to oznaka końca jego problemów. „Liczymy, że Kamilowi uda się przezwyciężyć trudności” – pisze jeden z fanów.

Komentarze