Agnieszka Woźniak-Starak w prokuraturze! W końcu wyznała PRAWDĘ nt. śmierci męża!

Agnieszka Woźniak-Starak w prokuraturze! Zeznawała w sprawie śmierci męża.

Nadal trwa śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku producenta filmowego i reklamowego. Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Po 4 dniach poszukiwań odnaleziono jego zwłoki. Jak się okazało przesłuchano żonę zmarłego miliardera – dziennikarkę Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazda TVN w końcu wyznała prawdę.

Nocą z 17 na 18 sierpnia br. doszło do dramatu. Płynąc w towarzystwie 27-letniej Ewy O. miliarder miał wypaść ze swojej łodzi motorowej. Para wypadła za burtę. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że producent był pod wpływem alkoholu. Wydawało się, że sprawa jest już wyjaśniona. Teraz jednak prokuratura przesłuchała żonę miliardera Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziennikarka wyznała prawdę! „Powiedziała, że tego wieczora…

Śledztwo dotyczące okoliczności wypadku prowadzi Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Dotychczas w charakterze świadka zeznania złożyła 27-letnia Ewa O. Kobieta nocą z 17 na 18 sierpnia pływała z miliarderem. Jak ustalono łódką sterował Piotr Woźniak-Starak. Teraz zeznania złożyła żona producenta.

Jak mówi informator Wyborczej24.pl Agnieszka Woźniak Starak nie mogła opanować emocji. Wyznała całą prawdę na temat ostatniego wieczoru spędzonego z mężem. „Powiedziała, że tego wieczora byli razem w restauracji. Po 23. wraz z rodzicami Piotra udała się do Konstancina. Woźniak Starak został na miejscu w Fuledzie.Podczas przesłuchania nie mogła powstrzymać łez.” – mówi nasze źródło.

Piotr Woźniak Starak miał przyjechać do Warszawy w poniedziałek. Wtedy to czekało go ważne spotkanie biznesowe. Niestety producentowi nie było dane zobaczyć swojego ostatniego filmu „Ukryta gra”.

Komentarze