Allan Krupa chce zarabiać 100 tys. zł miesięcznie! Matka stoi za nim murem

19-letni Allan Krupa, syn słynnej Edyty Górniak, znalazł się w centrum uwagi mediów i społeczności internetowej po swoim zaskakującym wyznaniu dotyczącym zarobków. Jego słowa wzbudziły ogromne zainteresowanie, a Pudelek postanowił zapytać, co na ten temat ma do powiedzenia jego znana mama.

Allan Krupa od najmłodszych lat był obserwowany przez media ze względu na swoje związki rodzinne. Jego matka, Edyta Górniak, to jedna z najbardziej znanych i utalentowanych polskich wokalistek. Z każdym rokiem zainteresowanie życiem Allana tylko wzrasta, zwłaszcza że młody 19-latek również związał się z przemysłem muzycznym.

Ostatnio Allan Krupa zdecydował się na udzielenie wywiadu, w którym wyjawił swoje aspiracje zarobkowe. Młody artysta stwierdził, że marzy o tym, aby miesięcznie zarabiać „skromne” 100 tysięcy złotych. To wyznanie wstrząsnęło internautami i wywołało gorące dyskusje na temat ambicji i celów zawodowych młodego Krupy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Enso (@allanenso)

Edyta Górniak, matka Allana, postanowiła stanąć w obronie swojego syna i skomentować jego słowa w rozmowie z Pudelkiem. Gwiazda wyraziła swoje poparcie dla ambicji syna, podkreślając, że każdy z nas pragnie osiągnąć sukces i godziwe zarobki. Edyta Górniak życzyła wszystkim takiego sukcesu i podkreśliła, że cieszy się widząc, jak wysoko jej syn mierzy.

Jej słowa pełne były rodzicielskiej dumy i wsparcia dla Allana. Górniak podkreśliła, że lepiej, aby młodzi ludzie mieli wysokie cele i marzenia, niż byli obojętni na swoje życie i przyszłość. Ambicja i determinacja są wartościami, które docenia i wspiera jako matka.

Warto zauważyć, że Allan Krupa jako artysta ma przed sobą wiele wyzwań i możliwości. Jego aspiracje zarobkowe mogą być motorem napędowym do ciężkiej pracy nad własną karierą. Jednakże obecność słynnej matki sprawia, że na jego drodze staje także większa uwaga i presja ze strony mediów i społeczeństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

W każdym razie słowa Edyty Górniak stanowią inspirację dla młodych ludzi, aby nie bać się marzyć i dążyć do swoich celów, niezależnie od tego, jak wydają się ambitne. Życzenia matki są jednocześnie przypomnieniem, że sukces osiąga się poprzez pracę, pasję i determinację, a marzenia są przewodnikiem na tej trudnej ścieżce.

Zobacz także: Tak dzisiaj wygląda córka Izabeli Macudzińskiej! „Odważnie jak na piętnastolatkę”

Komentarze