Amerykański senator w SZPITALU! Miał być rywalem Trumpa!

USA: Senator Bernie Samders przeszedł zawał serca!

Senator Demokratów Bernie Sanders stara się o nominację w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku. Teraz okazało się, że przeszedł zawał serca na początku tego tygodnia.

-Po stawieniu się w szpitalu z bólem w klatce piersiowej u senatora Sandersa zdiagnozowano zawał mięśnia sercowego – przekazali lekarze Arturo Marchand Jr. i Arjun Gururaj. To właśnie oni odpowiadają za zdrowie senatora.

Po tym, jak Sanders trafił do szpitala, jego sztab wyborczy do odwołania zawiesił jego walkę o nominację Demokratów w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku. „Sztab do odwołania anulował wszystkie wydarzenia i wystąpienia, w których senator miał wziąć udział” – przekazano.

78-letni Sanders, to deputowany pochodzący ze stanu Vermont. To najstarszy kandydat, który pragnie nominacji Demokratów w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku. Senator sam o sobie mówi „demokratyczny socjalista”.

Jednak największe szanse na zdobycie nominacji Partii Demokratycznej ma Joe Biden. To on miałby być bezpośrednim rywalem Donalda Trumpa. Biden także jest już wiekowy – ma 76 lat.

https://youtu.be/Q6hgZVepIKM

Komentarze