Andrzej Piaseczny wyjawił, dla

Andrzej Piaseczny nie ma dzieci. Wokalista bardzo sobie ceni rodzinę. Jest mocno związany ze swoim rodzeństwem, a także ich potomstwem, które nadały mu tytuł najlepszego wujka. Dlaczego więc Piasek nie został ojcem? Po latach zdobył się na odwagę!

Andrzej Piaseczny jest obecny na scenie muzycznej od 25 lat. Ma mnóstwo fanek, które nie raz zastanawiały się, czy Piasek jest w związku, albo czy ma dzieci. Piosenkarz niechętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi życia prywatnego. Wolał zachować je w tajemnicy i skupić się na pracy. Jakiś czas temu, w wywiadzie dla magazynu Viva! wyznał, że były momenty, w których myślał o byciu ojcem. Co go powstrzymało?

Andrzej Piaseczny: dzieci

Gdy Piasek został zapytany o chęć posiadania rodziny, odpowiedział szczerze:

Kiedyś myślałem, że to jest bzdura, że sobie ludzie przysięgają. Ale im jestem starszy, tym bardziej wydaje mi się, że to jest jednak wspaniała chwila. Myślę, że byłbym bardzo wzruszony, gdyby mi się to zdarzyło w życiu. Miałem też takie myśli, kiedy chciałem mieć dziecko. Tylko przestraszyłem się wychowania.

Przestraszyłem się odpowiedzialności. Że coś poszłoby nie tak i wypuściłbym w świat nieszczęśliwego człowieka.

Jak widać brak swoich dzieci, nie stoi na przeszkodzie by być świetnym Wujkiem. Za takiego jest uznawany, przez dzieci swojego rodzeństwa. Piosenkarz regularnie utrzymuje kontakt z Zosią. Mimo, iż siostrzenica wraz z rodzicami mieszka w Liverpool, to i tak często rozmawiają przez internet.

Zosieńka to moje złotko. To moje oczko w głowie – wyjawia Andrzej Piaseczny.

W mediach społecznościowych piosenkarza, Zosia, pojawia się bardzo często. Możemy zobaczyć ją z wujkiem na łyżwach, czy  podczas koncertu.

Taką miałem piękną wizytację wczoraj na koncercie „Tribute to”. To nic, że na koniec zasnęła mi zupełnie. Mnie się to też w przeszłości zdarzało.

https://www.instagram.com/p/B4KMTFPncOc/?utm_source=ig_embed

Jak widać na załączonym obrazku, piosenkarz bardzo kocha swoją siostrzenicę.

Komentarze