Anglia:39 ukrytych ciał w ciężarówce w Essex. Rodziny ofiar UJAWNIŁY przerażające fakty!

ciężarówce

Angielski sąd zadecydował o losie trzech osób podejrzewanych o spowodowanie śmierci 39 osób przewożonych w samochodzie ciężarowym w Essex.

23 października dokonano szukującego odkrycia w miejscowości w Essex w Wielkiej Brytanii. W chłodniczej naczepie ciężarówki pozostawionej w parku przemysłowym Waterglade Industrial Estate w Essex odkryto 39 ofiar śmiertelnych.

 

W związku z tragedią zatrzymano pięć osób. Jednak głównymi podejrzanymi w tej sprawie jest dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Autem kierował 25-letni mężczyzna.

„Sąd w hrabstwie Essex w Anglii zgodził się na wypuszczenie za kaucją 38-letnich Joannę i Thomasa Maherów. Oprócz nich areszt opuścił 46-letni mężczyzna z Irlandii Północnej, który został aresztowany w piątek na lotnisku Stansted” – informuje BBC. Wszyscy są podejrzani o nieumyślne spowodowanie śmierci 39 osób.

 

25-letni Maurice Robinson -kierowca auta w poniedziałek pojawi się w sądzie. Usłyszał on 39 zarzutów zabójstwa. Odpowie również za handel ludźmi, udział w procederze nielegalnej imigracji i pranie brudnych pieniędzy.

 

Według nieoficjalnych doniesień w konwoju miały jechać 3 ciężarówki, a operacja ukrytych ludzi w cięzarówce mogła być częścią większego przemytu.

 

Rodziny ofiar ujawniły przerażające fakty, ponieważ powiedziały, że w podróż do Europy wyruszyło 100 osób. Potwierdzili oni także, że ciała odnalezione w aucie ciężarowym w Essex są ciałami ich bliskich.

 

ZOBACZ TEŻ:Pracownicy restauracji apelują: NIE ZAMAWIAJCIE tego! Grozi zatruciem!

 

Początkowo śledczy zakładali, że wszystkie ofiary są obywatelami Chin. Do policjantów zgłasza się jednak coraz więcej rodzin pochodzących z Wietnamu, które twierdzą, że straciły kontakt z krewnymi niedługo przed odkryciem koszmarnej zawartości auta.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze