Antek Królikowski dostał tort urodzinowy. Wszystko byłoby normalne, gdyby nie to, że…

królikowski

Antek Królikowski właśnie skończył 31 lat. Od swojej dziewczyny dostał wyjątkowo nietypowy tort. Widać, że Kasia ma poczucie humoru!

17 lutego Antek Królikowski skończył 31 lat. Z tej okazji aktor bawił się razem z najbliższymi na urodzinowej domówce. Wśród gości nie zabrakło jego ukochanej, Kasi Dąbrowskiej, oraz Alana Andersza. Jak to zazwyczaj bywa w mediach od razu pojawiły się fotki i filmiki z imprezy.

 

W relacji InstaStories na profilu Antka Królikowskiego na Instagramie pojawiły się zdjęcia i filmiki z urodzinowego przyjęcia. Największą uwagę zwraca wyjątkowy tort, jaki podarowała mu jego dziewczyna – Kasia Dąbrowska. Nie byłoby w nim nic dziwnego gdyby nie to, że wypiek jest w kształcie… królika! Jest to oczywiście nawiązanie do nazwiska Antka. Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem ciekawy, zabawny i oryginalny, a efekt końcowy bardzo uroczy.

 

 

 

Pod urodzinowym zdjęciem bez koszulki Antka użytkownicy Instagrama złożyli mu życzenia:

 

ZOBACZ TAKŻE: Wydało się KIM była żona Zenka Martyniuka. Lata temu zarabiała na życie jako…

 

 

Wszystkiego co najlepsze! Niech się spełnia! Bądź najszczęśliwszy! – napisała Magda Lamparska.

Żyj długo! I nie obniżaj lotów 😘😘 – pisze Tomek Ciachorowski

Niech Ci będzie dziś najlepiej!!!! 🍾🍾🍾🍾🍾- życzy Antkowi Sonia Bohosiewicz

https://www.instagram.com/p/B8qRFj4HwyC/

Miłość Antka i Kasi kwitnie. Pod koniec stycznia zakochani wybrali się na wspólne wakacje do Azji, a dokładniej do przepięknej Tajlandii. Instagram aktora wypełnił się wówczas gorącymi fotkami z wyjazdu zakochanej pary.

 

https://www.instagram.com/p/B7p6MLXnkw2/

 

źródło/fot: instagram

 

Komentarze