Wydało się KIM była żona Zenka Martyniuka. Lata temu zarabiała na życie jako…

zenka

Wyszła na jaw prawda o tym kim była żona Zenka Martyniuka. Wielu z Was się tego nie spodziewało.

Zenek Martyniuk ze swoją żoną Danusią tworzą wspaniałe małżeństwo od 1989 roku. Owocem ich miłości jest syn Daniel. Kim jest Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka, króla disco polo? Czym zajmuje się zawodowo?

-Byliśmy z żoną na koncercie Paula Anki i Michaela Jacksona. Lubimy słuchać tego rodzaju muzyki. Moja żona jest przede wszystkim fanką Elvisa Presleya – mówi Zenon Martyniuk o swojej żonie.

Pani Danuta, żona Zenona Martyniuka, z zawodu jest pielęgniarką. Nie jest tajemnicą, że jest ona główną dysponentką wielomilionowego majątku swojego męża. Również od wielu lat zajmuje się także jego finansami i inwestycjami, dlatego powszechnie uważa się, że to właśnie Danusia w dużej mierze stoi za spektakularnym sukcesem Zenka na scenie disco polo.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polka opracowała , który zmieni życie ludzkości! Dzięki niemu…

 

Para poznała się 30 lat temu na lokalnej potańcówce. Zenon podszedł do Danusi i przedstawił się jej nieprawdziwym imieniem, a Danusia powiedziała, że ma na imię Kinga. W tych czasach przedstawianie się innym imieniem było powszechnie stosowaną metodą. Gdy nazajutrz przyszły król disco polo zapukał do drzwi domu Danuty, jej mama powiedziała, że żadna Kinga tam nie mieszka. Martyniukowie mają jednego syna – Daniela. Danuta Martyniuk niedawno została także babcią. Jej wnuczek 12 lutego skończył roczek

 

fot. youtube

Komentarze