Barbara Kurdej-Szatan JEST W CIĄŻY? Mamy komentarz gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan JEST W CIĄŻY? Mamy komentarz gwiazdy! Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że blondwłosa aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Basia postanowiła nareszcie zabrać głos w tej sprawie.

 

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu pojawiła się na gali wręczenia Telekamer 2020 w dość oryginalnej, luźnej sukni. Dziennikarze „Dobrego Tygodnia” dopatrzyli się u aktorki… ciążowego brzuszka. Czy rzeczywiście Basia spodziewa się drugiego dziecka? Gwiazda postanowiła odnieść się do tej informacji.

 

 

Sprawdź: Joanna Liszowska NAPRAWDĘ WRZUCIŁA DO SIECI TO ZDJĘCIE! Pozuje bez…

 

 

 

– Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informację i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś “Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… – mówiła w rozmowie z dziennikarzami portalu “Party” aktorka. 

 

 

 

W innym wywiadzie gwiazda zdradziła, że ona i mąż starają się o dziecko, jednak jest to dość trudne. Basia przyznała, że córeczka Hania również pragnie rodzeństwa. 

 

 

 

– Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (…) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. (…) Mam nadzieję, że się uda – mówiła w wywiadzie dla “Baby by Ann” znana aktorka.

 

 

 

 

 

Zobacz również:Widownia nie kryła zdziwienia. To pytanie NAPRAWDĘ PADŁO W MILIONERACH!

Zdjęcie: youtube

Źródło: Party, Baby by Ann

 

 

Komentarze