Bardzo SMUTNA wiadomość nt. Kamila Stocha. Tajner przekazał przykrą informację.

Smutna wiadomość na temat Kamila Stocha. Szczegóły przekazał szef PZN Apoloniusz Tajner.


Kamil Stoch w marcu zwyciężył w cyklu Raw Air. Niestety do dziś nie otrzymał nagrody pieniężnej. Nie wiadomo, czy Norwegowie zdecydują się wypłacić naszemu mistrzowi należne pieniądze.

– Jeśli z nagrodą za zwycięstwo w Raw Air jest jakiś problem finansowy, to po prostu to się odwlecze. To jest Norwegia, czyli kraj słynący z uczciwości, wysoko rozwinięty. FIS ma swoje formy nacisku wobec tych, którzy nie mogą, czy nie chcą wywiązać się z zobowiązań finansowych – mówił w rozmowie z portalem Interia.pl prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Miatrz z Zębu mimo upływu kilku miesięcy nie otrzymał nagrody finansowej. Warto zaznaczyć, że została ona obcięta o połowę. Stoch może czuć się oszukany przez organizatorów. Nie wiadomo jaki będzie finał tej sprawy. Jednak Apoloniusz  Tajner sądzi, że Kamil Stoch otrzyma swoje pieniądze. Jak przyznał FiS ma możliwości nacisku na instytucje, które nie chcą się wywiązać ze swoich zobowiązań finansowych wobec skoczków, ale o sprawę każe pytać Stocha.

– O to trzeba byłoby bardziej pytać Kamila Stocha. Myślę jednak, że jeżeli tam jest jakiś problem finansowy, to po prostu się odwlecze. To jest jednak Norwegia, czyli kraj słynący raczej z uczciwości, wysoko rozwinięty. Nie sądzę, żeby miało się skończyć na tym, że Kamil tej nagrody nie otrzyma. Jestem pewien, że będzie inaczej. Zresztą FIS ma swoje formy nacisku na tych, którzy nie mogą, nie potrafią, czy nie chcą wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Jestem spokojny, że pieniądze do niego trafią – zaznaczył Tajner.

Komentarze