Bestialskie morderstwo psa w Lublinie. Trwają poszukiwania sprawcy.

Lublinie

W Lublinie znaleziono ciało psa którego ktoś powiesił na drzewie. Za wskazanie sprawcy bestialskiego morderstwa została wyznaczona nagroda.

W Lublinie znaleziono psa, którego ktoś powiesił na drzewie. Za wskazanie sprawcy tak bestialskiego morderstwa wyznaczono nagrodę. Do tej pory nie udało się niestety ustalić, czy w momencie wieszania na drzewie pies jeszcze żył.

 

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE nagłośniła sprawę. Ciało zwierzęcia wisiało na drzewie przy zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej w Lublinie. Lubelską policja poszukuje sprawcy. Do uduszenia psa wykorzystano dwie opaski uciskowe. Następnie przytwierdzono je do odblaskowego cienkiego sznurka, który przypomina sznurowadło. Za pomocą tak skonstruowanej liny sprawca zawiesił ciało zwierzęcia na drzewie.

 

ZOBACZ TAKŻE: UPROWADZONY 10-latek. Nowe fakty! „Ojciec powiedział wprost, że…”

 

Zwierzę to młody samiec. Miał czarną podpalaną lśniącą sierść. Zdaniem przedstawicieli EX LEGE pies miał cechy posokowca.  Członkowie fundacji EX LEGE zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Zostaną one wręczone osobie, która zidentyfikuje oprawcę zwierzęcia. Wyznaczony cel to 10 tysięcy złotych.

 

,,Jakiś potwór zabił niewinnego psa. Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek uciskowych, a jego ciało psa zawiesił na drzewie za pomocą przytwierdzonego do opasek odblaskowego cienkiego sznurka na kształt sznurowadła. Sekcja zwłok wykaże czy zwierzę żyło w momencie zawiśnięcia na drzewie, czy też zostało zabite przed powieszeniem.” –czytamy na profilu fundacji na Facebooku

 

 

Egzekucja❗❗❗/drastyczne zdjęcia/Jakiś potwór zabił niewinnego psa. Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek…

Gepostet von Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE am Sonntag, 16. Februar 2020

źródło: facebook 

fot. pexels

Komentarze