UPROWADZONY 10-latek. Nowe fakty! „Ojciec powiedział wprost, że…”

10

Dla chłopca miał być to jeden z najlepszych dni w roku. W jednym momencie zamienił się w koszmar. 10-letni Ibrahim z Gdyni został porwany przez ojca. Chłopczyk został uprowadzony tuż po jego urodzinach.

Dzień po swoich urodzinach Ibrahim został uprowadzony przez swojego ojca, Azeddine Oudrisa. Policja poszukuje zaginionego 10-latka. Uruchomiono tzw. Child Alert.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kupujesz tę rybę?! Uważaj! Producenci bezczelnie nabijają nas w butelkę!

 

Do porwania doszło 16 lutego w niedzielę. Tego dnia Ibrahim obchodził swoje urodziny i miał przyjęcie urodzinowe na które przybyli bliscy.W sobotę, 15 lutego chłopiec skończył 10 lat. Ibrahim wraz z mamą wracał od dziadków, którzy przygotowali mu huczną zabawę. Około godz. 21 41-latkę zaatakował ojciec Ibrahima, Azeddine Oudriss. W rozmowie z Faktem kobieta przyznała, że mężczyzna podszedł do niej, uderzył ją w głowę, a następnie siłą wciągnął Ibrahima do samochodu i odjechał.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Emerytura w wieku 53 lat?! Prezydent obiecuje zmiany!

 

 

Ojciec chłopca jest Marokaninem mieszkającym w Belgii. Policjanci ostrzegają, że mężczyzna może być niebezpieczny. W 2017 r. Belg stracił prawa rodzicielskie do wychowywania dziecka przez tamtejszy sąd.

 

 

 

-,,Matka mogła utrudniać kontakt ojca z dzieckiem. Zawsze najlepiej jest kiedy oboje rodziców ustali rozsądne warunki widywania się z dzieckiem. Prawdopodobnie do porwania nie doszłoby, gdyby rodzice ustalili rozsądne warunki.Nie można od razu robić z ojca tego najgorszego. Nikt nie wie jak było naprawdę. Znamy tylko jedną wersję”-mówi działacz jednego ze stowarzyszeń praw ojców.
Źródło: fakt.pl
fot. pixabay

Komentarze