BIEDRONKA WYCOFUJE TEN PRODUKT! Pilnie prosi o jego zwrot!

Biedronka

Sieć sklepów Biedronka wycofuje znany produkt spożywczy. Każdy klient, który go kupił w sklepie Biedronka może odzyskać pieniądze. 

Przyczyną wycofania kaszy ze sklepów jest „potencjalna niezgodność produktu”.

 

Produkt dostępny był w wybranych sklepach, obsługiwanych przez centra sieci sklepów Biedronka w Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu i Wojniczu.

 

 

Biedronka opublikowała pismo do klientów, z prośbą o zwrot trzech partii kaszy. Chodzi o produkt Kasza jaglana Plony Natury 4x100g producent SAWEX o dacie trwałości i numerach partii:

 

05.08.2020 479PLBHM19DA19

05.08.2020 489PLBHM19DA19

05.08.2020 499PLBHM19DA19

 

 

„Prosimy o zwrócenie produktów oznaczonych jak wskazano powyżej do dowolnego sklepu sieci Biedronka – paragon nie jest wymagany, a opakowanie nie musi być kompletne. Wszystkim klientom, którzy zwrócą produkt przysługuje wymiana na towar z innej partii lub zwrot kosztów zakupu” – czytamy w komunikacie firmy SAWEX, opublikowanym na stronie Biedronki.

 

 

Jak zaznacza Biedronka, kasza jaglana dostarczana do Jeronimo Martins Polska podlega niezbędnym badaniom przed wprowadzeniem towaru do obrotu. „W ramach badań uzyskano prawidłowe wyniki. Przeprowadzone badania wykazały trzykrotnie wynik prawidłowy, jednakże na prośbę firmy Jeronimo Martins Polska, w trosce o klientów, podjęliśmy decyzję o zwrocie kaszy jaglanej z podanymi numerami partii i terminem ważności do sklepów celem uniknięcia potencjalnej niezgodności produktu” – czytamy w komunikacie firmy Sawex Sp.zo.o. dotyczącym zwrotu zakupionych produktów Kasza jaglana Plony Natury 4×100 g.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Emerytura w wieku 53 lat?! Prezydent obiecuje zmiany!

 

 

Źródło:gazetapomorska/pixabay

 

 

Komentarze