Blanka Lipińska i Baron są parą! Co na to Julia Wieniawa?

Blanka Lipińska i  Baron są razem! Taka plotka pojawiła się ostatnio w mediach. Z informacji zamieszczonych przez portal Plotek.pl wynika, że jest ona całkiem prawdziwa. Co na to Julia Wieniawa?

Miłość w show biznesie jest jak „Moda na sukces”. W sieci pojawiła się wiadomość, że Blanka Lipińska i Alek Baron są parą! O ich randce po finale „The Voice Kids” poinformował Pomponik.pl, a wiadomość szybko rozgrzała internautów. Wszystko dlatego, że Baron to eks Julii Wieniawy, a ją łączono z Michele Morrone, a o romansie z nim plotki podsycała Blanka Lipińska. Tak, można się pogubić! Lecz jak jest naprawdę?

Blanka Lipińska i Baron, co ich łączy?

Relację Blanki i Barona ciężko nazwać związkiem. Poznali się przypadkiem, ale od razu wpadli sobie w oko. Blanka lubi zdecydowanych mężczyzn, a reputacja Alka i historia jego podbojów bardzo ją zaintrygowały. Wszak nie od dziś plotkuje się, że „ogier” to jedno z delikatniejszych określeń, które przewija się na ustach byłych partnerek Barona. Członek zespołu Afromental gustował do tej pory raczej w dużo młodszych dziewczynach i nie doceniał doświadczenia rówieśniczek. Teraz już wie, że to był błąd. Jeśli mówi się, że niektóre pary są jak ogień i woda, tutaj mamy dwa ognie, jeden większy od drugiego. I związku raczej z tego nie będzie, ale na razie świetnie się razem bawią – wyjawił informator Plotka.

Co na to Julia Wieniawa? Aktorka podobnie jak internauci,  jest w szoku. Na Instagramie opublikowała zdjęcie opatrzone opisem „Świat oszalał” i komentarzem „To mój skromny komentarz”.

Aktorka zabrała głos również na grupie internetowej Hydepark Vogule Poland.

Jest zaskoczona i niestety, po raz kolejny przekonana, że ktoś próbuje ją wciągnąć w nieczyste gierki. Jej zdaniem te doniesienia to zemsta Blanki, która przez kilka miesięcy próbowała stworzyć iluzję, że ma romans z Michelem Morronem. Plotki o tym, że Włoch spotyka się jednak z Julią, mimo, że szybko zdementowane, ucięły te spekulacje raz na zawsze. Widziała się niedawno z Baronem i nawet słowem nic jej nie wspomniał – donosi tajemniczy informator Plotka.

Czy waszym zdaniem Blanka i Baron do siebie pasują?

Komentarze