Bohaterka „Barw Szczęścia” na łożu śmierci!

„Barwy szczęścia” to serial, którego pokochali polscy widzowie. Nasi rodacy każdego dnia zasiadają przed ekranami telewizorów, by śledzić perypetie ulubionych bohaterów. Okazuje się, że jedna z bohaterek znajdzie się na łożu śmierci. Przy okazji tych dramatycznych wydarzeń, kobieta dowie się, kto jest biologicznym ojcem małej Paulinki.

W 2122 odcinku „Barw szczęścia” wydarzy się naprawdę wiele! Iza (Agnieszka Warchulska), która od dłuższego czasu szukała biologicznego ojca Paulinki wreszcie pozna prawdę!

Łukasz (Michał Rolnicki) postanowi odwiedzić umierającą Izę w szpitalu. Okazuje się, że ich rozmowa może sporo namieszać w kolejnych odcinkach… Mężczyzna przyzna, że to on jest biologicznym ojcem dziewczynki.

– Nie chcę pani męczyć, ale powinna pani coś wiedzieć. Jestem biologicznym ojcem pani córki – powie w swoim wyznaniu młody dziennikarz. Jak zapowiadają twórcy „Świata seriali” kobieta nie będzie ukrywać swojego zaskoczenia.

Zobacz: Brak snu jest bardzo niebezpieczny!

Mężczyzna postanowi wyjawić Izie całą prawdę. Opowie o tym, skąd wie, że to właśnie oni są rodzicami dziewczynki. Łukasz zapowie również, że po śmierci kobiety weźmie przejmie jej obowiązki i weźmie odpowiedzialność za wychowywanie córki. Reakcja Izy może zszokować telewidzów…

– Nic od pana nie chcę… Bardzo pana lubię, ale dla mnie jeden plemnik to trochę za mało na ojcostwo – powie zdawkowo bohaterka Iza.

Jakie będą dalsze losy małej Paulinki? Koniecznie oglądajcie 2122 odcinek serialu w piątek, 25.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2!

Źródło: Świat seriali

Zobacz też: Lewandowska weszła w nowy biznes! Zaczęła produkować…

 

 

 

Komentarze