Lewandowska weszła w nowy biznes! Zaczęła produkować…

Anna Lewandowska to czołowa polska trenerka personalna, która prywatnie jest żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego. Pani Ania  bloga „Healthy Plan by Ann” i prężnie rozwija swoją markę Foods by Ann. Jak udało się nam dowiedzieć… ulubienica Internautek postanowiła wejść w nowy biznes! Czym będzie się teraz zajmować?

Anna Lewandowska nie poprzestała na swoich pierwszych pomysłach, bynajmniej też nie spoczęła na laurach! Czołowa polska trenerka rozkręca nowy biznes. Postanowiła stworzyć linię… wegańskich kosmetyków do ciała. Linia kosmetyków będzie inspirowana nazwiskiem sportsmenki – Phlov By Anna Lewandowska. 

To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉ To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii! – tłumaczy w swoim poście na Instagramie pani Ania.

Lewandowska obiecuje, że nowa linia kosmetyków będzie czymś przełomowym w naszym kraju. Zdaniem trenerki kosmetyki Phlov By Anna Lewandowska są naturalne, wegańskie, a przede wszystkim innowacyjne, dzięki czemu różnią się od tych, które stoją na półkach drogerii.

Sądzicie, że kosmetyki Lewandowskiej podbiją polski rynek? Trenerka nie ukrywa, że pracowała nad swoim „magicznym projektem” aż dwa lata, dlatego jest w stu procentach przekonana, że podaruje wam produkt najwyższej jakości.

Źródło: Instragram

Zobacz też: Zamówiła w pubie colę. Kobieta zapadła w śpiączkę, bo przez pomyłkę podano jej…

 

 

Komentarze