BOMBA na koncercie Martyniuka! DRAMATYCZNE informacje!

Bomba na koncercie uwielbianego Zenka Martyniuka – dramatyczne doniesienia!

Zenek Martyniuk, to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków gatunku disco polo. Na scenie jest już ponad 20 lat więc zdążył zaskarbić sobie rzesze fanów w całym kraju. Zenek daje mnóstwo koncertów , ponadto jest częstym gościem największych festiwali muzycznych w kraju. Niestety sława i pieniądze potrafią przysporzyć wielu wrogów oraz problemów.

Niektórzy nie cofną się przed najgorszym i zrobią wszystko by zniszczyć komuś życie. Rozpoznawalny w całej Polsce Zenek padł ofiarą groźnych ludzi! Grając z zespołem Akcent w całym kraju w końcu trafił na osoby, które go nienawidzą. Na koncercie Zenka Martyniuka doszło do…

Szantażyści postanowili wysłać agencji reprezentującej Zenka Martyniuka ogromny karton z połówką ściętego świńskiego łba. W środku były także pogróżki i żądanie zapłaty równowartości 14 tysięcy złotych – dwa lata temu tyle kosztował BitCoin – waluta często wykorzystywana przez kryminalistów.

Szantażyści wyraźnie zaznaczyli, że brak spełnienia ich żądań będzie skutkował zawiadomieniem policji o rzekomo podłożonym ładunku wybuchowym na terenie koncertu. Ponadto służby dowiedzą się o planowanej detonacji. Tako ruch zmusiłby organizatorów do ewakuowania całej widowni i zakończył koncert. Agencja straciłaby sporo pieniędzy, ponadto ugodziłoby to w fanów Martyniuka.

Na szczęście agencja nie pozwoliła szantażystom cieszyć się z udanego zastraszania i sprawę błyskawicznie przekazała policji. Funkcjonariusze szybko namierzyli sprawców – dwóch 23-letnich mężczyzn z Poznania. Za ich czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Dzięki bardzo skutecznej i szybkiej koordynacji działań organizatorów oraz służb koncert Zenka Przebiegł bez zakłóceń.

”Niestety Zenek często otrzymuje pogróżki. Nawet jeśli nie tak spektakularne jak te, to choćby w komentarzach w sieci. To smutne” – mówi jedna z osób będących blisko zespołu Akcent”.

Komentarze