Brakuje wam pieniędzy? Pomysły na TANIE I UDANE WALENTYNKI!

brakuje wam

Brakuje wam pieniędzy? Pomysły na TANIE I UDANE WALENTYNKI! Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wspólny wyjazd do SPA lub drogą kolację w restauracji, koniecznie skorzystajcie z naszych propozycji. W końcu liczy się dobry pomysł, a nie budżet.

 

Brakuje wam pieniędzy? Oto garść pomysłów na tanie, a przy tym wspaniałe Walentynki!

 

Wspólna noc filmowa

Wybierzcie kilka ulubionych produkcji i zorganizujcie wspólny, niezapomniany seans filmowy. Jeśli lubicie romantyczne opowieści, przypomnijcie sobie wzruszającą historię zawartą w filmie „Pamiętnik” w reżyserii Nicka Cassavetesa. Jeśli nie jesteście romantykami, sięgnijcie po kultowe produkcje np. „Człowieka z blizną” czy „Nagi instynkt”.

 

 

Domowe SPA

Zaopatrzcie się w pachnące olejki eteryczne, świece i kule do kąpieli. Nie ma sensu wydawać ogromnej sumy pieniędzy na zabiegi w kurortach czy gabinetach. Bez problemu przygotujecie je we własnej wannie.

 

 

 

Romantyczna kolacja przy świecach

Przygotujcie pyszną kolację we dwoje. Koniecznie zapalcie świece i kupcie butelkę pysznego wina. Dzięki tej opcji oszczędzicie trochę pieniędzy. I jeszcze jedna ważna wskazówka: nie zapomnijcie o słodkim deserze! Czekolada to natualny afrodyzjak, który z pewnością pobudzi wasze zmysły.

 

 

 

Powspominajcie wspólne chwile
Przygotujcie pyszną herbatę i ciastka i koniecznie wyjmijcie z szuflady wszystkie wasze zdjęcia lub pamiątki. To idealny moment, by podsumować wspólnie spędzone chwile w związku.
Noc w ciekawym klubie

Tuż przed walentynkami warto śledzić wydarzenia w lokalnych klubach. Wiele imprez organizowanych jest wówczas za darmo. To idealna opcja dla par, które kochają dobrą zabawę i uwielbiają tańczyć.

 

 

Źródło zdjęcia: Pexels

 

Zobacz:Maska za 600 zł, rozświetlacz za 480! TA GWIAZDA NIE OSZCZĘDZA NA KOSMETYKACH

 

 

 

Komentarze