Maska za 600 zł, rozświetlacz za 480! TA GWIAZDA NIE OSZCZĘDZA NA KOSMETYKACH

maska za

Maska za 600 zł, rozświetlacz za 480! TA GWIAZDA NIE OSZCZĘDZA NA KOSMETYKACH. Najczęściej używa luksusowych produktów marki Tom Ford i La Mer. Jak widać, jest w stanie wydać naprawdę sporo, by zachować młodzieńczy i promienny wygląd.

 

 

 

Maska za 600 złotych? To tylko jeden z nielicznych kosmetyków, które ma w swojej kosmetyczce Joanna Przetakiewicz – polska projektantka mody, założycielka i dyrektor modowej marki oraz dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”.

 

 

 

W wywiadzie dla magazynu Elle, Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swoich ulubionych produktach do pielęgnacji i makijażu. Zdradziła, że dużą wagę przywiązuje do pielęgnacji całego ciała, nie tylko twarzy.

 

 

 

Wśród makijażowych ulubieńców Joasi można znaleźć rozświetlacz do ciała w sztyfcie marki Becca. Nie jest to tani produkt, kosztuje około 250 złotych. Oprócz niego właścicielka domu mody „La Mania” używa również dogłębnie nawilżających masek w płacie SK II. Ich cena zwala z nóg! Kosztują około 600, a w niektórych sklepach nawet 700 złotych! Celebrytka uwielbia markę Tom Ford. Na co dzień sięga po rozświetlacz, za który trzeba zapłacić około 480 złotych!

 

 

 

 

Jak widać, ceni sobie luksus! A oto inne ulubione kosmetyki pani Joasi!

 

 

Zobacz również: 17 latek poślubił 51-latkę. TAK wyglądają po 18 latach…

Zdjęcie: Youtube

 

 

Komentarze