BRUTALNA prawda o Lewandowskim wyszła na jaw!

Robert Lewandowski – jeden z najlepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu zrobił coś, co wprawia w osłupienie!

„Brutalna prawda o Lewandowskim wyszła na na jaw” – piszą niemieckie media i internauci. Wszyscy są w szoku i chyba nikt nie spodziewał się tego po kapitanie reprezentacji Polski i najlepszym obcokrajowcu Bundesligi.

Przypomnijmy Lewandowski w Niemczech zdobył  siedem mistrzostw, cztery Superpuchary i trzy Puchary Niemiec, jest także najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ligi (202 bramki) oraz czterokrotnym królem strzelców – częściej był nim tylko czlowiek legenda Bayernu Gerd Mueller (siedmiokrotnie). Teraz jednak wszyscy zamiast na rekordach Lewego skupili się na czymś innym, brutalna prawda o Lewandowskim wyszła na jaw – Robert…

Oficjalnie dogadał się z Bayernem Monachium i podpisze w poniedziałek kontrakt do 2023 roku zamykając sobie drogę do spektakularnego transferu, którego bohaterem chciał zostać. Nie pomógł angaż Piniego Zahaviego – Lewandowski w Bundeslidze zdobył wszystko, co było do zdobycia i pozostając w Bayernie niejako zamyka sobie drogę do zdobycia Ligi Mistrzów czy w ogóle rozwoju – szansą dla Roberta byłaby gra w czołowym klubie mocnej ligi, ale nie ma na to żadnych szans.

Bayern Monachium potwierdził swoją siłę zatrzymując Lewego u siebie i choć Robert zachował status najlepiej opłacanego zawodnika w lidze, to jednak nad nim znalazł się szklany sufit, którego nie przebije.

Komentarze