Był wychudzony i bezsilny! Ten pies odnalazł się po 30 dniach od…

Ten pies przeszedł prawdziwą traumę. Znaleziono go 30 dni po przejściu huraganu Dorian w Stanach Zjednoczonych. Czworonóg był całkowicie wychudzony i bezsilny. Zwierzę leżało uwięzione w gruzach budynku na Bahamach. Ratownicy, którzy przybyli mu z pomocą odetchnęli z ulgą…

Pracownicy ekipy ratunkowej odnaleźli pieska za pomocą drona. Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem dzięki czujnikowi podczerwieni, który był wbudowany w specjalistyczne urządzenie, wykorzystywane w akcjach poszukiwawczych. Ratownicy, którym udało się odnaleźć psa przyznają, że był on przestraszony, wychudzony, a przede wszystkim całkowicie pozbawiony sił.

Zobacz również: PRACOWNICA ŻŁOBKA ZABIŁA WŁASNE DZIECKO! Jej tłumaczenia wprost PRZERAŻAJĄ!

Roczny pies przeżył wyłącznie dlatego, że miał dostęp do wody deszczowej. Wszyscy, którzy wzięli udział w poszukiwaniach przyznają, że to cud! Właśnie takie imię otrzymał piesek.
Niedługo po przebytej rehabilitacji Cud zostanie przekazany do adopcji, o ile wcześniej nie zgłoszą się do nas jego właściciele. Dotychczas odnajdywaliśmy różne zwierzęta domowe. Ich opiekunowie sądzili, że są już martwe. To daje nadzieję! – przyznał w rozmowie z dziennikarzami CNN, Chase Scott, przedstawiciel organizacji Big Dog Ranch Rescue.
Źródło: CNN
Zdjęcie: Pixabay

Komentarze