Były lokaj księcia Harrego ZDRADZIŁ intymny SEKRET! Harry był…

Na początku tego roku książę Harry i książę William rozłączyli się na dobre, rodzina królewska się powiększa, a książęta spełniają się w nowych rolach. Te wydarzenia jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę, a teraz głos zabrał były lokaj.

Paul Burrell – powiernik oraz kamerdyner księżnej Diany postanowił podzielić się pewną intymną informacją dotyczącą księcia Harrego. Książę William i Kate Middleton pobrali się w 2011 roku. Para poznała się na uniwersytecie w St.Andrews, mają trójkę dzieci – księżniczkę Charlotte, księcia Jerzego oraz księcia Ludwika.

Książę Harry z kolei po wielu latach intensywnych imprez poślubił byłą aktorkę amerykańskiego pochodzenia Meghan Markle, para stanęła na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku a już po kilku miesiącach na świat przyszedł ich syn – Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Teraz były lokaj postanowił powiedzieć coś, co już wywołuje ogromną konsternację w pałacu Buckingham – Książę Harry wcześniej był…

Zazdrosny o swojego brata z uwagi na Kate Middleton.

– Myślę, że przez długi czas Harry patrzył na swojego brata i zazdrościł mu, myślał: „Chciałbym trochę tak, chciałbym założyć rodzinę” – powiedział Burrell w rozmowie z brytyjskimi mediami. Kamerdyner nie ma wątpliwości, że pojawienie się Meghan nie wpływa negatywnie na relację Harry’ego i Williama. Jego zdaniem śmierć matki na zawsze scementowała ich przyjaźń.

Komentarze